دانلود فایل با عنوان(کسب درآمد از اینترنت به شیوه مردم اروپا ولاکچری های تهران100٪تضمینی وتست شده)

محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد .کسب درآمد از اینترنت به شیوه مردم اروپا ولاکچری های تهران100٪تضمینی وتست شده. آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.//کسب درآمد از اینترنت به شیوه مردم اروپا ولاکچری های تهران100٪تضمینی وتست شده|50690827|jkv39016343|


به وبسایت تجارت فردا خوش آمدید


دوست عزیز توصیه می شود!!! تنها 5 دقیقه مطالعه این صفحه زمان میبرد، این 5 دقیقه وضعیت مالی شما را از این رو به اون رو میکند!!!!!!!


اگه واقعا خواهان تغییر، موفقیت و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید ، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید......


در حال بروزرسانی..


بروزرسانی سایت تاریخ ۹۹/۳/۲۸راز لاکچـــری مردم اروپا و تهــران فاش شد


درآمـد400 هزارتومان در40دقیقه کاملا واقعیکسب درامد سریع و آسان از اینترنت

بدون نیاز به تخصص و قابل استفاده همه افراد جامعهشیـوه نــوین و جدیــد آپدیت (2020)
به سبک مردم اروپا و افراد لاکچری تهران

و تمامی روش کسب درآمد از اینترنت +هدایا100٪ COMPLETE PACKAGE


tejaratfarda.4kia.irهمه ی ما دوست داریم که کمترین کار ممکن را انجام دهیم و بیشترین کسب درآمد را داشته باشیم!به نظرتون درمورد شما هم صدق میکنه؟ همه ی ما در روز چند ساعت میتونیم کار کنیم!؟ که هم به استراحت ، خواب ، تفریح و . . . برسیم! بنظرتون راه حلی برای این مشکل دارید که بتواند مشکلات شما را حل کند؟ آیا اطلاع دارید افراد موفق جهان از چه روشی برای کسب درآمد میلیونی در ماه استفاده می کنند؟ میدونم خیلی سوال وجود دارد که همه ی شما در سر دارید! ولی شما را به کمی تفکر دعوت می کنم و در مورد خودتان فکر کنید ببینید شما میتوانید راه حلی برای مشکلات مالی خود پیدا کنید؟پکیجی که قصد خرید آن را دارید یک کسب و کار حرفه ای است.

کسب و کاری که می تواند مخارج زندگی شما به طور جدی تامین کند ، با انجام این روش آموزشی باید خودتان را برای زندگی بهتر آماده کنید. در روز حدود 400 نفر به سایت من مراجعه می کنند و شاید از این 400 نفر فقط 50 نفر پکیج آموزشی سایت تجارت فردا را تهیه کنند! میبینیم که 350 نفر به خاطر باور غلط هنوز از پکیج آموزشی ما استفاده نکرده اند و آن 50 نفر همان افرادی هستند که ریسک پذیر بودند و نتیجه مطلوب از پکیج را گرفته و خودروی آخرین سیستم میخرند و از جلوی آن 350 نفر عبور می کنند. جالب تر از این ، در آن لحظه 350نفر دوست دارند جای اون 50نفر باشند! در 5 دقیقه آینده به راحتی با روش حرفه ای، برای کسب درآمد فوق العاده از اینترنت آشنا خواهید شد. پس اگر آب دستتان است زمین بگذارید و این صفحه را تا آخر بخوانیدو اما خبر خوب برای شما دوست عزیز چیست؟
شما هم می توانید راه 10 ساله ما را به آسانی طی کنید!

تیم مجرب ما با تجربه ی 10 ساله در زمینه کسب درآمد از اینترنت ، برای اولین بار در ایران کنار شماست تا تجربیات خود را به شما انتقال دهد تا بتوانید کسب درآمد خودتان را از اینترنت شروع کنید.


کسی قبلا این جاده را برای شما هموار کرده است. حالا فقط تصمیم با شما است که در آن گام بردارید و به موفقیت دست یابید.
دوستان عزیز قصد دارم باهاتون راحت صحبت کنم! برای اینکه بتونم وضعیت خودم را سر رو سامان بدم ، تلاش کردم و یه روز به خودم اومدم که چقدر ضعیف شدم! چون بیشتر ساعات شبانه روز بیدار بودم و به دنبال راهی عالی برای کسب درآمد بودم. به طوریکه 10 ساعت کار میکردم ، 4 ساعت میخوابیدم و مابقی پشت کامپیوتر و به دنبال شیوه های مختلف کسب درآمد از اینترنت بودم. تمام روش های موجود در بازار را خریده بودم ولی هیچ کدام نتونست برایم درآمد داشته باشد! نشد که نشد ولی بلاخره بعد از چند ماه نا امیدی و ضعف ، راهی رو پیدا کردم ، که اونم نه در سایت های ایرانی بلکه در سایت های اروپایی روشی کشف کردم. که بعد از اولین کسب درآمدم از این سایت ، به خودم خندیدم که چقدر به خودم سختی دادم! تا بلاخره روش کسب درآمد میلیونی در 1 روز رو یاد گرفتم و من رو به زندگی امیدوار کرد. که به جای اینکه در روز 10 ساعت کار کنم تا روزی 50 هزار تومن کاسب بشم، بجاش درخانه سه ساعت وقت میذارم و روزی 1,800,000 هزار تومان کسب درآمد میکنم.
الان دنیا رو یه جور دیگه ای میبینم و وقتی به این فکر میکنم کسانی هستند که در سرمای زمستون برای درآوردن 1000 تومن پول چقدر زجر میکشند! از وجود خودم خجالت میکشم. و به خودم میگم چرا من نتونم تجربیات خودم رو بهشون منتقل کنم که مجبور به انجام کارهای سخت باشند؟! چرا من باید فقط این روش را بلد باشم؟ شاید خدا دوستم داره نمیدونم! میدونید دوستان اوایل که داشتم پول در می آوردم دوست نداشتم کسی از راز من با خبر بشه! دوست داشتم فقط من تنهایی پولدار باشم چون این روش من بود که برای پیدا کردنش وقت گذاشتم ولی الان میگم نه باید به کسانی که زمانی مثل خودم بودند کمک کنم پس بگذارید شما را راهنمایی کنم. دوستان روشی در این دنیای پهناور اینترنت وجود دارد که اکثر ما از آن خبر نداریم ولی اکثر مردم اروپا و همچنین لاکچــری های تهرانی خودمون از آن اطلاع دارند و از این روش ها استفاده میکنند. که خوب من هم دارم از این روش استفاده میکنم.
این روش بسیار ساده است و همه افراد میتوانند ازش استفاده کنند تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشند آن


وقت میشود در عرض ۴۰ دقیقه تا 400.000 هزار تومان پول بدست آورد شما نه فایلی را میفروشید و نه بازاریابی میکنید


فقط و فقط طبق آموزش من پیش میروید و میبینید خیلی ساده است انقدر ساده که فکرش را هم نمیکنید!


ببینید دوستان شما برای پولدار شدن کافیه که پای خودتون را جای پای من بگذارید من اول قصد داشتم این آموزش را مجانی در اختیارمردم قرار دهم ولی وقتی افرادی فایل های بی ارزش را برای فروش گذاشتند و من هم قبل از این روش آنها را خریدم و به نتیجه نرسیدم من هم بر آن شدم تا برای اموزشم ارزش قائل بشم با این تفاوت که آموزش من از همه آموزش ها متفاوت تره و کسب درآمد در آن وجود دارد.مهم ترین تصمیم زندگیتو بگیر

عزیزان همین الان دو تا در جلوی پای شما قرار داره یکی از درها روش نوشته ورود و دیگری نوشته خروج تصمیم با خودتونه که آینده را چگونه میخواهید اگر آینده خود را دوست دارید و دوست دارید هم زندگی کنید هم پول داشته باشید از درب ورود وارد شوید و میبینید که همه چیز حقیقت داره و میشود خیلی ساده به 400.000 تومان در 40 دقیقه یا نیم ساعت دست پیدا کرد طبق آموزش من. یا تردید میکنید و از درب خروج خارج خواهید شد و تا سال ها به این فکر خواهید کرد که پشت در ورود چی بوده! به هر حال تصمیم با شماست من تلاشم را برای شما کردم بلاخره همه که نباید پولدار باشند کسی به خواستش میرسه که بهایش را بده دوستان شما همین امروز میتوانید شروع کنید و اولین درآمد خودتان را کسب کنید. دوست دارم دنیای خودتان را از امروز بسازید.
آموزش کسب درآمد اینترنتی برای چه نوع افرادی مناسب است؟

دوست دارید استارت کسب درآمد اینترنتی را از همین لحظه بزنید؟ میخواید در فضای آرامش منزل کسب درآمد کنید؟


افرادی که میتوانند ازتجارت فردا استفاده کنند به شرح زیر است:
اطلاعــیه مهم در زمینـه ی محصول آموزشی

اخیرا شاهد مراجعه کاربران زیادی به پشتیبانی سایت خود بوده ایم که محصول را از سایت های متفرقه با قیمت 55 هزارتومان خریداری کرده بودند و تقاضای پشتیبانی داشتند، تجارت نوین فردا هیچگونه نماینده فروش یا سایت دیگری برای فروش محصول فوق ندارد و تنها وبسایت تجارت فردا با آدرس رسمی tejaratfarda.4kia.ir فعالیت دارد.آقای (وارن بافت)از ثروتمندان خود ساخته جهان میگه اگر نتوانید شغلی برای خودفراهم کنید که درخواب هم کسب درآمد بکنید آن وقت باید تا آخر عمر کار کنید.
قیمت کل بسته های آموزشی زیر حداقل بالای۲۰۰/۰۰۰ هزارتومان هستند که شما میتوانید با پرداخت فقط ۳۹/۰۰۰ هزار تومان از همه محصولات ما استفاده کنید.محتویات (بسته ی کامل) :

بروزرسانی بسته آموزشی در تاریخ 28 خرداد ماه 1399 انجام شد.


*آموزش کسب درآمد به شیوه مردم اروپا ولاکچری های تهران 400 هزار تومان در 40 دقیقه (به همراه ویدیوی فارسی و پشتیبانی)(پکیج ويژه)


*آموزش مدیریت وطراحی سایت (بدون یک ریال سرمایه)


*آموزش همکاری در فروش (درآمد روزانه بالای ۱ میلیون تومان)(پکیج ویژه)


*آموزش تخصصی کسب درآمد از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام واینستاگرام(بهمراه پشتیبانی 20 روزه)(پکیج ویژه)


*آموزش تخصصی کسب درآمد از طریق بیت کوین(فقط با کامپیوتر)


*آموزش بازاریابی محصولات فروشگاه اینترنتی


*آموزش درآمد از طریق 100روش


*آموزش کسب درآمد از سایت آمازون


*آموزش شارژ و برداشت از حساب


*+ هدایا

تضمین 100درصد به درآمد رسیدن شما با تمام روش های موجود دراین پکیج به استثنا پکیج های ویژه و این ۹ روش


100درصد تضمین برگشت کل وجه پرداختی درصورت نتیجه نگرفتن از آموزش ها


در صورت نتیجه نگرفتن ار پکیج ما با ارایه ایمیل و شماره موبایل ثبت نامی (ایمیلی وشماره ای که با آن پرداخت صورت گرفته )به ادرس ایمیل پشتیبان کل وجه پرداختی را پس بگیرید (البته با ارایه تمرینات وتوضیحات کافی در مورد پکیج)


با انجام فقط این 9روش به غیر از (هدایا که بیش از100 نوع روش کسب درآمد از اینترنت هست) و مسلط شدن به آن ها ، خواهید دید که به یک فرد همه چی بلد تبدیل شدید و از همه طریق میتوانید کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

دوستان ۳۹۰۰۰ تومان یه پیراهن هم نمیدن چه برسه به آموزش!!!اونم آموزشی که شمارو همه چی بلد اینترنت میکنه ومیتونید درآمد دلاری وریالی داشته باشید!


بیش از 100 نوع روش کسب درآمد فقط در قسمت هدایاپــکیــج کامـلCOMPLETE PACKAGE
80%تـخفیف بـه مدت محدود


قیمت اصلی200,000 تومان
به درخواست زیاد کاربران فقط 39,000تومان

دریافت فایل ها بلافاصله پس از پرداخت*نکته های خیلی مهم درمورد دانلود فایل های آموزشی*توجه کاربران عزیز لطفا قبل از خرید پکیج حتما نرم افزار های زیر در گوشی ویا کامپیوترتون نصب باشد.

-------لیست نرم افزار ها:


Adobe Acrobat Reader

Internet Download Manager

WinRAR


*دوستان حتما قبل از تهیه پکیج آموزشی این سه نرم افزار را دانلود کرده واز فضای ذخیره سازی کافی موبایل یا کامپیوتر خود مطلع باشید.

*حداقل فضای ذخیره سازی برای دانلود فایل ها ۳ گیگابایت میباشد.

*بهتر است برای دانلود فایل ها از کامپیوتر یا لپ تاپ استفاده کنید.

*پس لطفا از تیکت های بی مورد در رابطه با چرا فایل ها دانلود نمیشوند خود داری کنید.

*فرمت فایل ها بصورت دوعد پوشهZIPمیباشد.


جهت هرگونه مشاوره با پشتیبان در ارتباط باشید.
ساعات پاسخگویی 9 تا 18 به جز روزهای تعطیل
کمتر از از ۲۴ ساعت به سوالات شما عزیزان پاسخ داده میشود.

tejaratnovinfarda@gmail.com


tejaratfarda_support@


وهمچنین میتوانید برای پاسخگویی سریع به سوالات شما از بخش (دیدگاه ها) دیدگاه خود را بصورت عمومی وبصورت خصوصی ارسال کنید.

شما می توانیدراه 10 ساله ما را به آسانی طی کنید!
*به نظرتان اینکار غیرممکن است؟
*با خواندن پیشنهاد ما خواهید دید که اینطور نیست!چرا شما با این همه معلومات و کسب درآمد بالا ، اقدام به فروش فایل می کنید؟


سلام شما هم اگر سر جای من بودید اقدام به فروش معلومات با ارزش خود می کردید. چون انسان از همه ی دانش خود استفاده می کنه تا بتونه بیشترین درآمد رو کسب کنه! به عنوان مثال: افراد معروف جهان که درآمد میلیاردی در ماه دارند ، در تبلیغات هم ایفای نقش و کسب درآمد میکنند!درمورد کسب درآمد 400 هزار تومان در مدت 40 دقیقه میشه بیشتری توضیح بدید و آیا تضمین میدهید که به درآمد بالای 10 میلیون برسم؟


سلام با اطمینان اقدام به خرید پکیج کنید و قول میدم که از دیدن این آموزش حیرت انگیز بشید و پیش خودتون بگید کاش زودتر با این وبسایت آشنا شده بودم!

چگونه میتونم به محصول شما اطمینان کنم؟


سلام من و بسیاری از همکارانم (خریداران) داریم از این پکیج کسب درآمد می کنیم ، وبرای هرکسی متفاوته شاید یکی توی زمینه کسب درامد از اینستاگرام موفق تر هست.ویکی با ...روشهای زیادی برای کسب درامد داخل این پکیج قرار داده شده

این پکیج آموزشی همانند دیگر روش های کسب درامد در اینترنت است؟


سلام خیر ، این روش کاملا خاص و جدید می باشد که افراد لاکچری اروپا و تهران از آن استفاده میکنند.

برای کسب درآمد ، حتما به تمرین نیاز دارم؟


سلام بله ، تمرینات به صورت متن و تصویر می باشد و شما را خسته نمی کند.

متاسفانه من فقط موبایل دارم ، کامپیوتر و لپ تاپ ندارم. آیا میشه کسب درآمد کنم؟


سلام شما با داشتن هریک به تنهایی ، میتوانید کسب درآمد کنید.

آیا برای کسب درآمد 400 هزار تومان در40 دقیقه ، حتما باید سایت داشته باشیم؟


سلام این سوال رو خیلی از کاربرا ارسال میکنند! کاربر عزیز روش 400 هزار تومان در 40 دقیقه فقط به اینترنت نیاز دارد.

آیا همان روز اول خرید پکیج میشه اقدام به کسب درآمد کرد؟


سلام بله در هر زمان که بخواهید میتوانید در لحظه درآمد کسب کنید.

چرا پشتیبانی سایت شما، شماره تلفنی جهت راهنمایی نداره؟


سلام پشتیبانی خریداران عزیز تنها از راه ایمیل میباشد به دو دلیل اینکه مواقعی که کاربر نیاز به راهنمایی هرچه بیشتر بصورت عکس و متن دارد و میتوان به بهترین شکل انجام داد و اینکه جهت ارسال لینک آموزش جهت خریدارانی که پرداخت ناموفق داشته اند و آموزشی دریافت نکرده اند، مناسب میباشد که پس از بررسی تراکنش موفق، لینک آموزش ها برای کاربر مورد نظر ارسال میشود.
با این حال بنظر شما این کارها را میشود با تلفن انجام داد؟! پاسخ این سوال رو میسپارم به شما...


نظرات خریداران قبل از بروزرسانی سایت


شاهین پنج شنبه 9 خرداد 1398


استاد میخواستم از زحمات تشکر کنم. حدود 3 هفته پیش پکیجتون رو تهیه کردم و از روش 400 هزار تومان در 40 دقیقه استفاده کردم و تا به امروز تونستم یه چیزی حدود 3.5میلیون درآمد کسب کنم. خیلی آقایید دمتون گرم


بهزاد پنج شنبه 9 خرداد 1398


شاهین واقعا بهت تبریک میگم چون من همین امروز پکیج رو تهیه کردمو امیدوارم درآمد من هم به این حد برسه چون واقعا گرفتارم و خرج زندگی بالاست.


فرهاد پنج شنبه 9 خرداد 1398


منم پکیجو گرفتم ولی این قسمتش کدوم پوشه هست ک من ندیدم؟؟مدیر پنج شنبه 16 خرداد 1398


سلام خدمت شما


پوشه پکیج کسب درآمد(400 هزار تومان در40 دقیقه)


مجتبی شنبه 18 خرداد 1398
واقعا میشه به همچین درامدی برسم؟


مدیر شنبه 18 خرداد 1398


بله اگر تمامی روش های پکیج رو به غیر از روش 400 هزار تومان در 40 دقیقه ، اگه همرو بتونید با هم انجام بدید به درآمد بالای 30 وحتی 100میلیون در ماه میرسید.


مستانه میرشکاری یکشنبه 19 خرداد 1398


من میخواهم عضو بشم ولی نمیتونم انلاین پرداخت کنم میشه با کارت به کارت واریز کنم اگه میشه لطف کنید شماره کارت بدهید ممنون میشم جواب بدین


مدیر یکشنبه 19 خرداد 1398


سلم خدمت شما


خیر امکان کارت به کارت وجود ندارد و بلافاصله بعد از پرداخت موفق ، صفحه آموزشی نمایش داده می شودمریم دوشنبه 20 خرداد 1398


سلام.من دیروز پگیج رو گرفتم.اما نمیدونم کدوم فایل رو اول مطالعه کنم.آیا مهمه تریبب فایل ها؟؟؟


مدیر دوشنبه 20 خرداد 1398


سلام و درود
تمامی روش ها 100% قابل اجراست. لزومی بر اولویت فایل های آموزشی نیست.


esa سه شنبه 4 تیر 1398


سلام.من سوادم درحددوره راهنمایی هست میتونم به آسانی ازپکیج درامدداشته باشم.


مدیر سه شنبه 4 تیر 1398


سلام و درود
با آموزش تصویری که قرار دادیم ، همه میتوانند از این پکیج استفاده کنند.


محمد پنج شنبه 13 تیر 1398


سلام .من ۱۵ سال دارم و میخواستم ببینم این سرویس محدودیت سنی نداره


مدیر پنج شنبه 13 تیر 1398


سلام و درود
خیر محدودیت سنی نداردمصطفی بحرینی مطلق جمعه 21 تیر 1398


سلام وخسته نباشید فقط یک سوال الان بسته رو بگیرم بسته کامل 200 هزار تومنه؟ ممنون از سایت خوبتون خیلی عالیمدیر جمعه 21 تیر 1398


سلام و درود
بله بسته کامل آموزشی فعلا با قیمت 200 هزار تومان ارائه می شود.رضا چهارشنبه 2 مرداد 1398


سلام برای دریافت پکیج حتما باید همراه بانک ملت داشت؟؟؟


مدیر چهارشنبه 2 مرداد 1398


سلام و درود
خیر. با هر نوع کارت بانکی که دارید میتوانید پرداخت را انجام دهید.
فقط کارت شما باید دارای (رمز دوم اینترنتی) باشد.سعید قاسمی پنج شنبه 10 مرداد 1398


من به همه اطمینان ميدم که با این روش به یک آدم لاکچری و پولدار تبدیل میشین من ویدیو رو دیدم واعلام میکنم که این روش تنها روش رسیدن به ثروت هنگفت در کمترین زمانه من که خیلی راضی ام دم گروه آموزشی تجارت فردا گرم فقط باید یکم همت بخرج بدید.کاظم نوذری دوشنبه 14 مرداد 1398


ببخشید. خیلی سخته کار با پکیج؟


مدیر دوشنبه 14 مرداد 1398


سلام و درود
خیر. با آموزش تصویری به زبان فارسی ، کار ساده است.
ناشناس دوشنبه 21 مرداد 1398
سلام اين كار براي سايتهاي خارجي همراه با ترجمه هست؟


مدیر دوشنبه 21 مرداد 1398


سلام و درود
بله آموزش 400 هزار تومان در 40 دقیقه به فارسی می باشد.


علی شنبه 26 مرداد 1398


سلام
میخواستم بدونم همه آموزش ها به زبان فارسیه؟ممنون


مدیر شنبه 26 مرداد 1398


سلام و درود
بله تمام محتوای پکیج آموزشی به زبان فارسی می باشد.


بردی دوشنبه 28 مرداد 1398


سلام خسته نباشید
پکیجتون بسیار کاربردی بود، مچکرم از سایت خوبتون
مینا خالقی دوشنبه 28 مرداد 1398


سلام خسته نباشید


آقادم شما گرم خیلی عالی هستین شما یعنی اینستاگرام این قابلیتو داشت ما نمیدونستیم.


بخدا نصف عمرمو با اینستا هدر دادم نمیدونستم گنجه


دوستان پیشنهاد میکنم حتما پوشه آموزش تخصصی کسب درامد از اینستا گرام وتلگرامو ببینید شوکه میشید


چند تا هم سفارش گرفتم ....ابوالفضل شجاع دوشنبه 4 شهریور 1398


سلام…وقت عالی بخیر
من پکیجتون را امشب دانلود کردم بسیار خوب به نظرمیرسه انشالله برای استفاده کاربردی باشه…..سپاسمانی شنبه 9 شهریور 1398


واقعا عالیه استفاده کردم من خیلی عالی بود ممنون از سایت خوبتون


سهیلا تفت شنبه 16 شهریور 1398


شماره تماسی بدهید تا تماس بگیرم


مدیر شنبه 16 شهریور 1398


سلام و درود
با ایمیل یا ایدی تلگرامی پشتیبانی در تماس باشید.


اعظم چهارشنبه 27 شهریور 1398


بسیار عالی بود


محسن جمعه 29 شهریور 1398


واقعا ممنونم از راهنمایی های اقتصادی تون .تشکر فراوان


پیمان چهارشنبه 3 مهر 1398


من این پکیج خریدم خیلی خوشحالم که تو این سن سی و چهار سالگی به این دانش درامد دارم میرسم. واقعا از پولی که دادم راضیم حلالتون باشه.فقط بگم بخرین ضرر نمی کنین


اصغر چهارشنبه 3 مهر 1398


سلام مرسی من استفاده کردم واقعا پکیجتون عالی بود
محمد دوشنبه 8 مهر 1398


سلام ببخشید وقتی خرید میکنیم لینک فقط به ایمیل ارسال میشه یا نه همون یا بدون رفتن به ایمیل هم میشه دیدمدیر دوشنبه 8 مهر 1398


سلام
بلافاصله پس از خرید موفق، صفحه آموزشی نمایش داده می شود.زهره جمعه 12 مهر 1398


ممنون از توجه شما لینک برام فرستاده شد دانلود کردم دعا کنید نتیجه ی خوبی منم ازش بگیرم باز ممنون که برام فرستادید


عباس شنبه 27 مهر 1398


مدیر محترم من پول واریز کردم و دانلود کردم ولی باز نمیشود


مدیر شنبه 27 مهر 1398


سلام


اول از همه شما باید بررسی کنید که آیا نرم افزارهای زیر را نصب کردید یا نه؟


Internet Download Manager
WinRAR / Adobe Acrobat Reader
دوم از فضای ذخیره سازی حداقل ۳ گیگابایت گوشی یا کامپیوترتون مطلع باشید.

در نهایت لطفا مشخصات خریداری شده از جمله ایمیل وشماره تماس، تاریخ و زمان دقیق خرید را به آدرس ایمیل tejaratnovinfarda@gmail.com ارسال کنید.


پس از بررسی، راهنمایی های لازم انجام می شود.
عباس شنبه 27 مهر 1398


بله ممنون مدیر جان فضای ذخیره سازیم کم بود،خخخخخ

رضا سه شنبه 24 دی 1398


بابا لاكچرىامیر جمعه 22اسفند1398


باسلام
ازلینک هایی که گذاشتین توکامپیوتروگوشی هرکاری میکنم نه وارد برنامه کریپتو میشه ونه حساب بلاک چین لطفا راهنمایی کنید -آنتی ویروسم ندارم که مشکل ایجادکنه


مدیر شنبه 22اسفند98


سلام و درود
به تازگی دچار مشکل شده است، لطفا قبل از ورود به این دو سایت، فیلترشکن خود را روشن کنید.

محمد سه شنبه 23اسفند 1398


پشتیبانی سایت کجاست؟


مدیر سه شنبه 23 اسفند 1398


سلام
پشتیبانی سایت به آدرس ایمیل: tejaratnovinfarda@gmail.comدرحال بروزرسانی..تخفیف ویژه فقط برای ۹۹۹ کاربر تا تاریخ ۱۵شهریورماه فرصت دارید.فرصت استثنایی ومحدودهمین حالاشروع کن شاید فردا دیرباشه!

اینجا سرنوشت همه تغییر میکنه!فقط یک قدم تاپول دار شدن!!!


شما وقتی وارد دنیای کسب درآمد اینترنتی می شوید ، همکار اینترنتی من می شوید ، برم سر اصل مطلب! مدت خیلی زیادی هست که من در دنیای آنلاین سابقه کار دارم و همینطور که گفتم سختی بسیاری کشیدم تا به این مرحله میلیونی رسیدم. در داخل پکیج آموزشی روش کسب درآمد 400 هزار تومان در 40 دقیقه رو آموزش دادم که به همراه تمامی روش های کسب درآمد از اینترنت می باشد. که تا به امروز هر آموزشی که در حوزه اینترنت موجود می باشد را در داخل پکیج قرار داده ام.نکته:چرا سایت شما نماد الکترونیکی ندارد؟پس ما چگونه به شما اعتماد کنیم وفایل آموزشیتان را خریداری کنیم؟اومدیم وشما هم مثل بقیه سایت های کسب درآمد دروغگو وکلاهبردار بودید؟


پاسخ:همانطور که میدانید سایت بنده یکی از سایت های زیر مجموعه فورکیا(www.4kia.ir)میباشد.آدرس سایت فورکیا را برایتان نوشتم،اگر به سایتش مراجعه کنید میبینید که خود سایت فورکیا نماد اعتماد الکترونیکی ونشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال دارد.همچنین همانطور که قابل مشاهده است.فورکیا دارای گواهینامه SSL یا همان پروتکل امنیتی httpsنیز میباشد بنابراینتمام اطلاعاتی که کاربران به سیستم سایت بنده که زیر مجموعه فورکیا میباشد میدهند،(هرچند که بسیار سطحی هستند)وپرداخت های بانکی و...همه وهمه تحت کنترل وحفاظت پروتکل امنیتیSSLانجام میگیرند.خب حالا با خودتان فکر میکنیدآیا امکان دارد مجموعه معتبری مانندفورکیا اجازه فعالیت به فروشگاه های نامعتبر وبی کیفیت وکلاهبردار را در سیستمش بدهد؟اگر بنده کارم بی کیفیت بودآیا سایت بزرگ فورکیا اجازه فعالیت به من را میداد؟خوب مسلما خیر!اگر هم میبینید کهخود سایت بنده که الان در آن حضور دارید نماد الکترونیکی وپروتکل httpsندارد،به این دلیل است که زیر مجموعه های سایت فورکیا نمیتوانندبطور اختصاصی از این موارد برخوردار باشند،که صد البته لزومی هم ندارد.زیرا خود سایت فورکیا از این موارد برخوردار میباشد.وتمام فعالیت هایی که در سایت بنده بعنوان زیر مجموعه فورکیا انجام میگیردتحت نماد اعتماد الکترونیکی وپروتکل httpsخود سایت فورکیا انجام میگیرند.یعنی تمام اطلاعاتی که در سایت بنده ودر درگاه پرداخت بانکی رد وبدل میشوند در واقع تحت کنترل وحفاظت کامل ومستحکمSSLسرمجموعه اصلی فورکیا رد وبدل میشود.واحدی به آنها دسترسی ندارد،نه عوامل فورکیا ونه هیچ کس دیگری خوب با این تفاسیر فرض کنید مثلا من بخواهم کلاهبرداری کنم ویا ادعا های دروغ در سایتم مطرح کنم وپول کسی را بخورم.خوب در این صورت اول از هر چیز فورکیا به من تذکر جدی خواهد داد تا به درستی فعالیت کنموحق دیگران را بطور کامل به آنها بدهم.در صورتیکه تذکر فورکیا را جدی نگیرم فورکیا سایت بنده را کلا حذف خواهد کرد واز آنجایی که اطلاعات شخصی من را بطور کامل در اختیار دارد بنده را در اختیار قانون قرار میدهد ومن توسط قانون مجازات خواهم شد!بنابراین من حتی اگر خودم هم بخواهم نمیتوانم کلاهبرداری کنم!!!!! زیرا فورکیا اجازه نمیدهد.به هر حال امیدوارم شما تصمیم درست را بگیرید..پشتیبانی کلیک کنید...منتظر دیدگاه های ارزشمندتان هستیم.


بعد از پرداخت مستقیما به صفحه دانلود فایل هدایت میشوید.


دوعدد لینگ دانلود فایل دریافت میکنید که قسمتی از فایل ها داخل لینگ اول هستند و قسمتی از فایل ها داخل لینگ دوم


مبلغ کل پکیج ۳۹،۰۰۰ تومان +۱۰۰۰ تومان کارمزد
مطالب دیگر:
📝آزمايش جريان يكنواخت در كانال📝گزارش کار کامل آزمایش ژیروسکوپ📝پاورپوینت ریاضی عمومی 2📝مدل سازی طراحی معکوس چرخدنده ساده📝تحقیق تولید چرخدنده به روش هابینگ و تکنولوژی شیوینگ چرخ دنده📝دستگاه سیستم چرخدنده ای📝مواد و فرایندهای تولید📝پلان محاسبه سازه فولادي 2طبقه به همراه محاسبه آرماتوربندي📝مجموعه 30 پلان پر كاربرد در متراژ هاي 50 به بالا📝پلان 2 طبقه هر واحد 135 متر📝پلان ويلاي 160 متري📝پلان محاسبه سازه بتني2طبقه📝پکیج نقشه های ويلاي 150 متري📝پلان فونداسيون بناي 120 متري📝پلان 2 سازه فولادي 2 طبقه📝پلان ساختمان اداري 2 طبقه📝پلان 2 طبقه با مساحت بناي 240 متر📝پلان 2 طبقه هر واحد 120 متر📝گزارش كارآموزي معماري در شهر جديد پرند📝پاور پوينت مربوط به مبحث دودكش ها📝پاورپوينت بحث:مزیت رقابتی در تجارت الکترونیک📝پلان اجرايي 2 طبقه 4 واحدي هر واحد 70 متر📝پلان 4 طبقه📝پلان 3 طبقه 6 واحدي📝پلان اجرايي 4 طبقه 8واحدي